LASOCARE Smaragd

Biologicky vysoce účinný krém k opravě pleťových buněk

Kosmetologie sleduje už řadu let stále stejný cíl - zastavit stárnutí, zachovat lidem mladistvý vzhled. Výsledky moderní biofyziky a biochemie nás v posledních deseti letech posunuly tomuto cíli o poznání blíže.

Lasocare Smaragd je koncentrovaný tekutý krém, který kožním kmenovým buňkám vrací schopnost opravovat škody, vzniklé stárnutím. Velmi efektivně vyhlazuje vrásky, zabraňuje vysychání kůže, pomáhá zklidnit některé alergie. Pleť získá během pravidelného používání svou bývalou elasticitu a pevnost zpět a je schopna si tyto vlastnosti dlouhodobě udržet.

LASOCARE SmaragdBuňky časem odumírají a jsou ve většině případů nahrazeny buňkami novými. S pokračujícím věkem se však množství aktivních kmenových buněk zmenšuje, jejich ochota k opravování škod rychle klesá.

Z tohoto důvodu se také s přibývajícím věkem objevují tolik obávané vrásky, buněčná obnova nestačí k zahlazení škod UV zářením, špatnou životosprávou, kouřením, stressem či nesprávnou péčí o pleť. Získávání jakýchkoli látek z kmenových buněk živočichů naráží na značné technické a etické potíže, proto se pozornost soustředila na hledání vhodných buněk rostlinných.

Během mnoha stovek srovnávacích experimentů se podařilo nalézt optimální rostlinu, jejíž kmenové buňky by mohly poskytnout vhodný celulární elixír. Jedná se o velmi starou, dnes už velmi vzácně se vyskytující varietu švýcarské jabloně jménem Uttwiler spätlauber. Plody tohoto velmi houževnatého a na nepříznivé počasí zvyklého stromu jsou už od roku 1750 ceněny pro jeho neuvěřitelnou trvanlivost.

Použití

Krém Smaragd je koncentrovaný, má vysoký obsah účinných látek a dovoluje tak použití na vlhkou pleť ve velmi tenké vrstvě. Při správném používání na obličej, krk a dekolt vydrží obsah 20,8 ml tubičky po dobu 30 dnů.

  • pleť jako obvykle důkladně očistěte
  • očistu zakončete opláchnutím hojným množstvím vody
  • používáte-li laserový přípravek Lasocare Basic gel, vetřete jej v tenké vrstvě do pleti jako základ
  • pokračujte nanesením nevelkého množství lotion Lasocare Smaragd nejlépe na ještě mírně vlhkou pleť.
  • přípravek vpravte do pleti krouživými pohyby za použití přiměřeného tlaku. To vede k optimálnímu rozdělení přípravku po povrchu a k jeho transportu do hlubších vrstev pleti. Povrch je na omak sametový, lehce pružný a vitální.

(http://www.medistellar.com/lasocare-smaragd.html)

 
 
 
 
TOPlist